Punojm me Bager - klina

Emri: Milaim Morina
Mobil: 049207080
 • Vendndodhja: klina, Kosova

Bejm pun te ndryshme me bager si hapjen e kanalev mihje te dheut prishje te shtepive hapje te podrumav rregulimin e oborreve rregulim me kocka dhe gur natyral me respekt NTP,,LULI'' tele 044-049207080.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA BETONI
  Murator/Ndërtimtar - prizren - 17/02/2015

  BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KOCKA RREGULLIMIN E TERASAVE ,MUREVE DEKURUSE SIPEFAQEVE PER GJELBRIM ,HAPJEN DHE MONTIMIN KANALEVE SI DHE SHUM PUN TJERA RRETH OBORRIT TUAJ, TE GJITHA PUNET I KRYEJM ME PERGJESI TE PLOT NUMRI KONTAKTUES TEL.044374148.....

 • Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Mjeshter kryej keto pune : Kermaika,Knauf,Moler,Uj,Laminat
  Murator/Ndërtimtar - prishtine - 13/02/2015

  jam mjeshter me pervoj pune ne : Keramika, knauf,uj,moler , murator , laminat etj etj .. per me shum informata kontakto ne numrin 044-314-292

 • Punojm pun te ndertimtaris
  Punojm pun te ndertimtaris
  Murator/Ndërtimtar - mitrovice - 13/02/2015

  Punojm pun te ndertimtaris si nderim renovim te gjitha llojet e zidit kulma izolim me flak si dhe keramika etj. Marrim vetura kompenzim me punen ju mirpresim ne tel. 044739270