Fasada - skenderaj

Emri: Arben
Mobil: 049227195
 • Vendndodhja: skenderaj, Kosova

Kryejm keto pun fasada keramika glet knauf etj me qmime te volitshme

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • Dekore per shtepi
  Dekore per shtepi
  Ngjyrosje - - 29/09/2016

  dekorime te mbrendshme, i punoj te gjitha dekoret te ndryshem profosjonale. ronovime koplet,moler,glet,knauf,Tekstura,rafaello,stucco,veniziano,imitim i mermerit,etj. , gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme,na kontaktoni dhe , ju mirpresi...

 • Mjeshtri knauf dekore .ngjyrosje
  Mjeshtri knauf dekore .ngjyrosje
  Ngjyrosje - Prishtine - 13/05/2015

  Punojm dekorime nga knaufi .mure ndarse .pllafona nga knaufi dhe amstrongi.ngjyrosje .glet qmimi I volitshem kvalitet I larte dhe pergjegjsi ne pune .

 • Fasada N.SH.P Beni-M
  Fasada N.SH.P Beni-M
  Ngjyrosje - Prishtinë - 13/05/2015

  N.SH.P Beni-M Prishtinë Ofrojme fasada në kofe RENOVA,ngjyra RENOVA ,RELUX&RELIUS&GRANITI,styropoll,ngjitës styropolli, dekorime të ndryshme nga styropolli,laminat,material hidroizolues italian etj me çmime shumë të volitshme dhe cilësi të ga...