Mjeshtri knauf dekore .ngjyrosje - Prishtine

Emri: Blerim
Telefon: 044117951
 • Vendndodhja: Prishtine, Kosova

Punojm dekorime nga knaufi .mure ndarse .pllafona nga knaufi dhe amstrongi.ngjyrosje .glet qmimi I volitshem kvalitet I larte dhe pergjegjsi ne pune .

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Fasada N.SH.P Beni-M
  Fasada N.SH.P Beni-M
  Ngjyrosje - Prishtinë - 13/05/2015

  N.SH.P Beni-M Prishtinë Ofrojme fasada në kofe RENOVA,ngjyra RENOVA ,RELUX&RELIUS&GRANITI,styropoll,ngjitës styropolli, dekorime të ndryshme nga styropolli,laminat,material hidroizolues italian etj me çmime shumë të volitshme dhe cilësi të ga...

 • N.N.P Bellanica - #Ndërtime #Izolime-fasada #Knauf etj
  N.N.P Bellanica - #Ndërtime #Izolime-fasada #Knauf etj
  Ngjyrosje - prizren - 17/02/2015

  NNP BELLANICA : Kryejm keto pun - Ndertime te ulta , ndertime te larta , izolime - fasada etjj. Posedojm te gjitha mjetet per pun ,qmimet sipas marrveshjes . Per me shum info. kontakto ne nr. 044 269 620 049 210 758 Ose vizitoni faqen ne facebook: ht...

 • Fasada
  Fasada
  Ngjyrosje - skenderaj - 13/02/2015

  Kryejm keto pun fasada keramika glet knauf etj me qmime te volitshme