Bejm Nivelizimin e dyshemeve (ibercuk) me makina moderne - prishtine

Emri: n.p.n"NIVELA
Mobil: 044330300
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Bëjm nivelizimin e dyshemeve me makina moderne posedojm edhe material per nivelizim si stiropor,najllon,rrethoj,fije sintetike,zall,cement.nr kontaktues 044/330-300:045/330-300:049/330-300

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • N.P.T. ''ALBI PARKET''-- LAMINAT.
  N.P.T. ''ALBI PARKET''-- LAMINAT.
  Parket/Laminat - Prishtinë - 10/02/2015

  DYSHEME NATYRALE N.P.T.. ''ALBI PARKET'' punojm te gjitha llojet e parketit dhe laminatit ne dizajne te ndryshme sipas porosis. bejm montimin e dhe renovimin e te gjitha dyshemeve nga druri. si dhe bejm shitjen e parketit ME SHUMIC DHE PAKIC klasik t...

Komentet

  nga Ahmet Musliju:

  Interesim per nivelizim te dyshemes.Sa kushton 1m karor me materjall/dhe sa vetem puna ,pa materjall?Dhe kur jeni te gatshem me fillue.Pershendetje.

  nga Ahmet Musliju:

  Ju lutem edhe njiher ju shkrueva per nivelizim dyshemje.Sa kushton Metra katror me materjall-Dhe pa materjall ,vetem puna.

  nga Ahmet:

  Ju lutem jom i interesuem per nivelizimin e dyshemes e shpis 2 kateshe ,sa punoni kvadratin ?Dhe a muni me fillue me Daten :26-27 ne Prishtin.flm

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.