N.P.T. ''ALBI PARKET''-- LAMINAT. - Prishtinë

Emri: ALBI PARKET
Telefon: 044 89 88 01
Mobil: 049 89 80 19
  • Vendndodhja: Prishtinë , Kosova

DYSHEME NATYRALE N.P.T.. ''ALBI PARKET'' punojm te gjitha llojet e parketit dhe laminatit ne dizajne te ndryshme sipas porosis. bejm montimin e dhe renovimin e te gjitha dyshemeve nga druri. si dhe bejm shitjen e parketit ME SHUMIC DHE PAKIC klasik te gatshum mozaik bambus etj ngjits llaqe llajsne dhe laminat te prodhimit gjerman .EEGER DHE KRONO te gjitha punet punohen me makineri te persosun europiane nga ekipet profesionale.me 10 vite garancion per punen ton punojm edhe ne ndertime te larta ndertesa salla sportive etj adresa .RR. LIDHJA E PRIZRENIT TOPHANE PRISHTINE

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 10/02/2015

Të ngjashme

  • Bejm Nivelizimin e dyshemeve (ibercuk) me makina moderne
    Bejm Nivelizimin e dyshemeve (ibercuk) me makina moderne
    Parket/Laminat - prishtine - 17/02/2015

    Bëjm nivelizimin e dyshemeve me makina moderne posedojm edhe material per nivelizim si stiropor,najllon,rrethoj,fije sintetike,zall,cement.nr kontaktues 044/330-300:045/330-300:049/330-300