Posedojm te gjitha pjeset per eskavator dhe pirungrites Bejm riparimin e sistemit hidraulik - Ferizaj

Emri: Nazif
Telefon: 045680884
 • Vendndodhja: Ferizaj, Kosova

Posedojm te gjitha pjeset per eskavator dhe pirungrites Bejm riparimin e sistemit hidraulik shitjen e pompave dhe shperndaresve oer te gjitha markat e bagerave

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 01/03/2017 Modifikuar më: 02/03/2017

Të ngjashme

 • Furra per pizza Kamina Skara
  Furra per pizza Kamina Skara
  Murator/Ndërtimtar - Prishtina - 28/01/2017

  Punojm furra per pizza . Kamina modern dhe klasik skara-grilla per oborre

 • ANIKI TERM
  ANIKI TERM
  Izolues/Nxemje Qendrore - Prishtinë - 10/01/2017

  Bejm istalimin e ngrohjes qendrore ujsjellsit kanalizimit sidhe rrymes elektrike poashtu bejm edhe pastrimin e kaldajav me dru sidhe bejm servisimin e brinerav te naftes bejm pastrimin e ogjaqev per meshum informata na kontaktoni ne numrin ton +37745...

 • japim skele me qira
  japim skele me qira
  NDËRTIMEVE - prizren - 18/11/2016

  Bejme montimin dhe qmontimin e skeleve me transport.Me cilsi evropiane.