Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës - prizren

Emri: shkelzen
Mobil: 044 640 816
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Bëjmë gavrimin e të gjitha llojeve të drurit, gurrit dhe qelqit sipas porosis suaj.

- Me këtë art Skulpturor mirremi që nga viti 1980.

- Gjindemi në Prizren, Rr. Zahir Pajaziti 59/14.

- Kam marrë pjesë në shumë ekspozita vendore dhe ndërkombtare si: Prizren, Pejë, Gjilan dhe Prishtinë. Kurse në ato ndërkombtare në: Zvicër, Belgjikë, Francë dhe Luxemburg, kam shpërblime ndërkombëtare me medalje të arta në akademin e arteve europiane viti 2008.

- Facebook: https://www.facebook.com/pages/Shkelzen-Gashi-Skulptor-Kosovar/214332471933414?id=214332471933414&sk=photos_stream

- Kryejm edhe sherbime tjera, si: Piktura dhe Vizatime 2D & 3D, Vizatime në Dru me djegie laserike, Portrete të ndryshme dhe të tjera lidhur me pikturën dhe skulpturën..

- Ejani dhe binduni vet për cilësin e punimeve tona.

Me respekt maestro/skulptor:
Shkelzen Gashi - Prizren
----------------------------
Per shpalljet tona shkruani Lios tek fusha e kerkimit.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • GIMI - Xhampreres
  GIMI - Xhampreres
  Xhamtar - Prishtinë - 13/05/2015

  Xhamprëres | Xhama (gjitha llojet) | PVC dhe Alumin

 • Dyli Xhampreres
  Dyli Xhampreres
  Xhamtar - Prishtine - 13/05/2015

  Dyli Xhampreres +377 44 396 670

 • xhampreres
  xhampreres
  Xhamtar - prishtine - 12/02/2015

  kompani vendore me eksperiencë europjane punojmë të gjitha llojet e xhamave