GIMI - Xhampreres - Prishtinë

Emri: Agim Gimolli
Telefon: 044/275-262
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Xhamprëres | Xhama (gjitha llojet) | PVC dhe Alumin

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Dyli Xhampreres
  Dyli Xhampreres
  Xhamtar - Prishtine - 13/05/2015

  Dyli Xhampreres +377 44 396 670

 • Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës
  Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës
  Xhamtar - prizren - 17/02/2015

  Bëjmë gavrimin e të gjitha llojeve të drurit, gurrit dhe qelqit sipas porosis suaj. - Me këtë art Skulpturor mirremi që nga viti 1980. - Gjindemi në Prizren, Rr. Zahir Pajaziti 59/14. - Kam marrë pjesë në shumë ekspozita vendore dhe ndërkombtare si: ...

 • xhampreres
  xhampreres
  Xhamtar - prishtine - 12/02/2015

  kompani vendore me eksperiencë europjane punojmë të gjitha llojet e xhamave