xhampreres - prishtine

Emri: xhampreres
Mobil: :044150889 dhe 044821248
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

kompani vendore me eksperiencë europjane
punojmë të gjitha llojet e xhamave

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • GIMI - Xhampreres
  GIMI - Xhampreres
  Xhamtar - Prishtinë - 13/05/2015

  Xhamprëres | Xhama (gjitha llojet) | PVC dhe Alumin

 • Dyli Xhampreres
  Dyli Xhampreres
  Xhamtar - Prishtine - 13/05/2015

  Dyli Xhampreres +377 44 396 670

 • Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës
  Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës
  Xhamtar - prizren - 17/02/2015

  Bëjmë gavrimin e të gjitha llojeve të drurit, gurrit dhe qelqit sipas porosis suaj. - Me këtë art Skulpturor mirremi që nga viti 1980. - Gjindemi në Prizren, Rr. Zahir Pajaziti 59/14. - Kam marrë pjesë në shumë ekspozita vendore dhe ndërkombtare si: ...