Mobil Shop & Servis "UniTel - gjilan

Emri: uni tel
Mobil: 044577667
  • Vendndodhja: gjilan, Kosova

Bejm regullimin e telefonave dekodim shitje etj

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015 Modifikuar më: 12/02/2015

Komentet

    Moto x nga Nebi:

    A keni ekran per motorolla moto x

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.