Edinson - Prizren

Emri: Anonymous
Telefon: +377 (0) 44 119 093
 • Vendndodhja: Prizren, Kosova

Ndërmarja Tregtare "EDINSON" sh.p.k është një kompani e angazhuar në importin dhe shitjen me shumicë dhe pakicë të pajisjeve për klimatizim, ngrohje, ventilim si dhe pajisjeve përcjellëse në këtë lëmi.

E formuar në Prizren vepron nga Marsi i vitit 2001, zyra dhe showroom`i janë në rrugën Tirana p.n, Zona Industriale në Prizren.

"EDINSON" sh.p.k për një periudhë të shkurtë ka bërë hyrje të suksesshëm në këtë lëmi dhe në mënyrë konstante vazhdon të zgjerojë programin e vet paralelisht me kërkestat e klientëve.

Ne ju ofrojmë sisteme më të avancuara të kondicionerëve që janë zgjidhje për kontrolimin e temperaturës(ftohje dhe ngrohje), rekupuratorëve apo komorave për pastrimin e ajrit (tymin e duhanit, alergeneve të ndryshëm,pluhurit), lagështuesve për të arritur lagështin optimale të ajrit, grila për rregullimin e thithjes/furnizimin të ajrit, materiale termoizoluese për kanalet e ajrit dhë të gjitha pajisjet përcjellëse të nevojshme gjatë egzekutimit të këtyre punimeve.
Këto sisteme, duke marrë parasysh higjienëne ajrit,ofrojnë rehati në zonat e banuara dhe sigurisht ndikojnë në aftësinë e punës në qendrat e biznesit.
Nga rrjeti i gjerë i klientëve tanë janë investitorët, firmat e ndërtimit, zyrat e projektimit,supermarketet, sallonat e darsmave, shumë dyqane të pavarura, restorantet, kafiteritë dhe të gjithë ata të cilët kanë nevojë për një ambient me ajër të pastërt.

Ne bashkpunojmë, mbështesim dhe ofrojmë zgjidhjen e duhur gjatë përzgjedhjës së aparaturave të duhura për klientë tanë.
Oferta jonë është e bazuar në cilësi të produkteve, organizimin e procesit të prodhimit dhe furnizimin e produkteve në kohën më të shkurtë të mundshëm.
Ne do të donim që të jemi partneri juaj në fushën e ajrit të kondicionuar,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Nxemje qendrore, Klima, Ujësjelles
  Nxemje qendrore, Klima, Ujësjelles
  Klima/Kondicioner - Prishtine - 11/06/2016

  Termometer kryen keto sherbime profesionale, Montimin, Servisimin e Nxemjes qendrore, Klimave, Ujësjellesit, Ventillimin. Garancion nga 2 deri ne 15 vite, Na vizioni ne , www.termo-meter.com Ose ne Facebook; Termometer viber 045/582/776

 • Elektro gjini - Klima
  Elektro gjini - Klima
  Klima/Kondicioner - gjakove - 21/04/2016

  shitja montimi servisimi gjitha air condicionereve dhe pjeseve rezerv

 • Klima inverter ekologjike
  Klima inverter ekologjike
  Klima/Kondicioner - prishtine - 13/02/2015

  bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse e...