Klima inverter ekologjike - prishtine

Emri: agron
Mobil: 044111051
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse etj adresa kodra e trimave prishtine tel 044 111 051.

kemi klima inverter qe punojn deri ne -20 grade.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • Nxemje qendrore, Klima, Ujësjelles
  Nxemje qendrore, Klima, Ujësjelles
  Klima/Kondicioner - Prishtine - 11/06/2016

  Termometer kryen keto sherbime profesionale, Montimin, Servisimin e Nxemjes qendrore, Klimave, Ujësjellesit, Ventillimin. Garancion nga 2 deri ne 15 vite, Na vizioni ne , www.termo-meter.com Ose ne Facebook; Termometer viber 045/582/776

 • Elektro gjini - Klima
  Elektro gjini - Klima
  Klima/Kondicioner - gjakove - 21/04/2016

  shitja montimi servisimi gjitha air condicionereve dhe pjeseve rezerv

 • Edinson
  Edinson
  Klima/Kondicioner - Prizren - 13/05/2015

  Ndërmarja Tregtare "EDINSON" sh.p.k është një kompani e angazhuar në importin dhe shitjen me shumicë dhe pakicë të pajisjeve për klimatizim, ngrohje, ventilim si dhe pajisjeve përcjellëse në këtë lëmi. E formuar në Prizren vepron nga Marsi i vitit 20...