Nxemje qendrore, Klima, Ujësjelles - Prishtine

Emri: Termometer
Mobil: 045582776
 • Vendndodhja: Bregu I Diellit, Prishtine, Kosova

Termometer kryen keto sherbime profesionale, Montimin, Servisimin e Nxemjes qendrore, Klimave, Ujësjellesit, Ventillimin. Garancion nga 2 deri ne 15 vite, Na vizioni ne ,
www.termo-meter.com
Ose ne Facebook; Termometer
viber 045/582/776

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 11/06/2016 Modifikuar më: 12/06/2016

Të ngjashme

 • Elektro gjini - Klima
  Elektro gjini - Klima
  Klima/Kondicioner - gjakove - 21/04/2016

  shitja montimi servisimi gjitha air condicionereve dhe pjeseve rezerv

 • Edinson
  Edinson
  Klima/Kondicioner - Prizren - 13/05/2015

  Ndërmarja Tregtare "EDINSON" sh.p.k është një kompani e angazhuar në importin dhe shitjen me shumicë dhe pakicë të pajisjeve për klimatizim, ngrohje, ventilim si dhe pajisjeve përcjellëse në këtë lëmi. E formuar në Prizren vepron nga Marsi i vitit 20...

 • Klima inverter ekologjike
  Klima inverter ekologjike
  Klima/Kondicioner - prishtine - 13/02/2015

  bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse e...