CNC programer dhe Mjeshter - Prishtine

Emri: Veli
Telefon: 045475483
 • Vendndodhja: Prishtine, Kosova

Bejm modernizimin e cnc ve te vjetra me servomotor pa ndrimin e motoreve
Dhe i rregullojm te gjitha operacionet tjera si burgiat sharra etj.dhe ndrimin e veglave automatik.
Natyrisht edhe programi ma moder pa kufizime.
Bejm programimin ne "G-code" per cnc ,pra Aplikime te ndryshme per makinen tuaj, Si per shembull
dizajne te reja qe ju deshironi ti prodhoni etj.
Bejme riparimin e makinave Cnc ,bejm justifikimin e tyre
Ndertojm cnc plasma ,Router frez Mill e tjera ne bashkepunim dhe marveshje me klientet
Rregullojm dhe punojm automatizime te ndryshme
Instalojm systeme te cnc ne torno te vjeter
Facebook veli cnc

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Kompjuter/Programer - Prizren - 09/02/2017

  Ofroj sherbimet te IT-se per firma. VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave. Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte

 • Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Kompjuter/Programer - mitrovice - 17/02/2015

  Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve në mënyrë profesionale pa mashtrime (si për veti).Punët kryhen nga Studenti i diplomuar në këtë lami.Për cdo info mund të kontaktoni në: IPKO: 049 78 25 26 VALA: 045 324 949 Viber dhe WhatsApp: +37745324949 Email:...

 • servis komjuterave
  servis komjuterave
  Kompjuter/Programer - kline - 12/02/2015

  Servis i Kompjuterave dhe Telefonave "Doberdol"