Comprar Cialis Directorio Matbery - Raduznyj

Emri: Franlom
 • Vendndodhja: Raduznyj, Raduznyj, Kosova

Viagra Kaufen In Osterreich Propecia Truth Propranolol Online Delivered In Usa cialis Viagra Generique Au Maroc Priligy Modo De Uso

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 09/07/2019

Të ngjashme

 • Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Kompjuter/Programer - Prizren - 09/02/2017

  Ofroj sherbimet te IT-se per firma. VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave. Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte

 • CNC programer dhe Mjeshter
  CNC programer dhe Mjeshter
  Kompjuter/Programer - Prishtine - 13/05/2015

  Bejm modernizimin e cnc ve te vjetra me servomotor pa ndrimin e motoreve Dhe i rregullojm te gjitha operacionet tjera si burgiat sharra etj.dhe ndrimin e veglave automatik. Natyrisht edhe programi ma moder pa kufizime. Bejm programimin ne "G-code" pe...

 • Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Kompjuter/Programer - mitrovice - 17/02/2015

  Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve në mënyrë profesionale pa mashtrime (si për veti).Punët kryhen nga Studenti i diplomuar në këtë lami.Për cdo info mund të kontaktoni në: IPKO: 049 78 25 26 VALA: 045 324 949 Viber dhe WhatsApp: +37745324949 Email:...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.