Sherbimet te Teknologjise per FIRMA - Prizren

Emri: Mentor Drini
Mobil: +38649420137
 • Vendndodhja: Prizren, Prizren, Kosova

Ofroj sherbimet te IT-se per firma.

VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave.
Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte

Ditët e Punës

Hëne Nuk punoj
Marte Nuk punoj
Mërkure Nuk punoj
Enjte Nuk punoj
Premte Nuk punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 09/02/2017 Modifikuar më: 16/02/2018

Të ngjashme

 • CNC programer dhe Mjeshter
  CNC programer dhe Mjeshter
  Kompjuter/Programer - Prishtine - 13/05/2015

  Bejm modernizimin e cnc ve te vjetra me servomotor pa ndrimin e motoreve Dhe i rregullojm te gjitha operacionet tjera si burgiat sharra etj.dhe ndrimin e veglave automatik. Natyrisht edhe programi ma moder pa kufizime. Bejm programimin ne "G-code" pe...

 • Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Servis për Kompjuter dhe Laptop
  Kompjuter/Programer - mitrovice - 17/02/2015

  Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve në mënyrë profesionale pa mashtrime (si për veti).Punët kryhen nga Studenti i diplomuar në këtë lami.Për cdo info mund të kontaktoni në: IPKO: 049 78 25 26 VALA: 045 324 949 Viber dhe WhatsApp: +37745324949 Email:...

 • servis komjuterave
  servis komjuterave
  Kompjuter/Programer - kline - 12/02/2015

  Servis i Kompjuterave dhe Telefonave "Doberdol"