Rexha-n - Prishtin

Emri: Rexha
Telefon: 049321805
Mobil: 045321805
 • Vendndodhja: Prishtin, Kosova

Rexha-N kryen keto sherbime Renovime: -Moler -Glet -Knauf -llaqe - dekoruse - Fasad te brendshme -Tapeta -Tulla dekorative -Rafaello -Dysheme Laninat -Parket Pllaka -Instalim te Ujit Epox -Eshte firm e specializuar per keto sherbime me nje pervoj te gjate pune. Punët i kryejm me perkushtim te lart dhe me pergjegjsi, perfundimi i punes behet ne afat te caktuar paraprak. Jemi te kujdeshem ne pun. Info 045 /049 -321805 045 321 805 049 321 805 ose 0038649321805 viber dhe whatsApp www.facebook.com/Rexha-N

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 06/12/2017 Modifikuar më: 16/02/2018

Të ngjashme

 • SKENDI-SERVIS
  SKENDI-SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 10/08/2017

  Bejme instalime, montime, riparime elektrike dhe shitje te pjeseve rezerve per tekniken e bardhe. Na kontaktoni mos ngurroni do te mbeteni te kenaqur me korrektesin dhe sherbimin tone. Ju faleminderin per besimin tuaj.

 • Paisje shtepiake elektrike
  Paisje shtepiake elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 15/06/2017

  Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.

 • Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Sherbimet te Teknologjise per FIRMA
  Kompjuter/Programer - Prizren - 09/02/2017

  Ofroj sherbimet te IT-se per firma. VPN, Siguria me Firewall, Antivirus, Backup automatic I shenimeve, Filtrimi I WebFaqeve sipas kerkesave. Qasje nga jashte ne paisjet e zyres - Kamera, Server ne menyre te sigurte