Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve.. - Podujev

Emri: Driton Maqedonci
Telefon: 044169-678&044291461
Mobil: 044169-678&044291461
 • Vendndodhja: Qytet, Podujev, Kosova

Bëjmë shitjen e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave montus dhe jo montus frizave,shporetave,elektrik, furrave,pllakave montuse me 6 muaj garancion te ardhura nga europa...

Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave,frizave,shporetave,elektrik,mbushjen e klimave....kryejm sherbime edhe ne teren.....

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Driton Maqedonci
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 16/05/2016

Të ngjashme

 • Elektricist Gjakove
  Elektricist Gjakove
  Teknik e bardhë/Elektronist - Gjakove - 08/07/2015

  Shesim dhe bejme montimin e klimave dhe ripari po ashtu bejme bushjen

 • Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 13/05/2015

  Servis per aparate elektrike si dhe instalime elektrike mirmbajtje te rrjeteve elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike 045 672 085

 • Kosova Elektroteknik Servis
  Kosova Elektroteknik Servis
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 03/04/2015

  Kompania KES është themeluar në vitin 1991, dhe deri më sot, duke falënderuar në besimin tuaj, është bërë sinonim i nevojave për paisjet e shtëpive dhe bizneseve tuaja. Falë bashkëpunimit të suksesshëm me shumë kompani të njohura botërore ne kemi kri...