Elektro & Frigo Servis '' EFS'' - prishtine

Emri: efs
Mobil: 044 113 883
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Përshkrim i sendit
SERVISIM DHE MIREMBAJTJE TE TE GJITHA LLOJEVE TE :

/// LAVATRIQE /// ENELARSE /// SHPORET elektrik /// BOJLER /// KALORIFER /// ELINDA - TERMO /// FRIGORIFER /// FRIZA /// KUMORA ( frigo te pijeve alkoolike dhe jo alkoolike) /// APARATA AKULLI ( llodomata, akullore ) etj.
Servisim ne shtepit , banesat apo lokalet tuaja! Pjeset kembyese me garancion . --- ÇMIME KONKURRUESE NE TREG !

SHITJE MONTIM DHE SERVISIM :
AIR CONDITIONER 09 , 12 , 18 , 24 etj.
GARANCION 12 MUAJ NE MONTIM
GARANCION DERI 6 MUAJ NE SERVISIM
PJESE REZERVE !

MBUSHJE E AUTO KLIMAVE .

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 11/02/2015

  ELEKTRO SERVIS:- BANI::- KRYEN KTO SHERBIME:INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJE TE RRJETIT ELEKTRIK SERVISIM TE APARATEVE TE ANVISNIS MONTIMIN EBOJLERVE LLUSTERVE NDRIQIME PRIVATE E PUBLIKE SI DHE SHUM SHERBIME TJERA ELEKTRIKE JU MIRPRESIM 044 30 86 45 : ...

 • NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 11/02/2015

  Kompania PESHOJA www.peshoja-ks.com eshte kompani e cila mirret me: Shitje Montim Certifikim Kalibrim dhe, Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike. Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe e...

 • ELEKTRO SERVIS
  ELEKTRO SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - PRIZREN - 09/02/2015

  BEJME SERVISIMIN E KETYRE PAISJEVE : MAKINA LARERESE PER RROBA MAKINA ENVE FRIGORIFER FSHISA ELEKTRIKE BOJLERA ETJ... Gorenje, Beko dhe markat te tjera.