ELEKTRO SERVIS - PRIZREN

Emri: AGRON
Telefon: 044-140-489
 • Vendndodhja: Tabahane, PRIZREN, Kosova

BEJME SERVISIMIN E KETYRE PAISJEVE :
MAKINA LARERESE PER RROBA
MAKINA ENVE
FRIGORIFER
FSHISA ELEKTRIKE

BOJLERA ETJ...Gorenje, Beko dhe markat te tjera.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 09/02/2015 Modifikuar më: 09/02/2015

Të ngjashme

 • Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 29/04/2019

  Servis "BARDHI" Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave, Instalime Elektrike... Të gjitha riparimet kryhen me profesionalizëm të lartë ne shtëpitë tuaja... Vala : 044/174-432 Viber : +3834417...

 • SKENDI-SERVIS
  SKENDI-SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 10/08/2017

  Bejme instalime, montime, riparime elektrike dhe shitje te pjeseve rezerve per tekniken e bardhe. Na kontaktoni mos ngurroni do te mbeteni te kenaqur me korrektesin dhe sherbimin tone. Ju faleminderin per besimin tuaj.

 • Paisje shtepiake elektrike
  Paisje shtepiake elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 15/06/2017

  Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.