Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike - Prishtinë

Emri: Mjeshter
Telefon: 045 672 085
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Servis per aparate elektrike si dhe instalime elektrike mirmbajtje te rrjeteve elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike 045 672 085

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Kosova Elektroteknik Servis
  Kosova Elektroteknik Servis
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 03/04/2015

  Kompania KES është themeluar në vitin 1991, dhe deri më sot, duke falënderuar në besimin tuaj, është bërë sinonim i nevojave për paisjet e shtëpive dhe bizneseve tuaja. Falë bashkëpunimit të suksesshëm me shumë kompani të njohura botërore ne kemi kri...

 • Service elektro
  Service elektro
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 17/02/2015

  Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisnis, montim bojlerve, llusterve, lidhje ne shtylla elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike.

 • Elektro & Frigo Servis '' EFS''
  Elektro & Frigo Servis '' EFS''
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 13/02/2015

  Përshkrim i sendit SERVISIM DHE MIREMBAJTJE TE TE GJITHA LLOJEVE TE : /// LAVATRIQE /// ENELARSE /// SHPORET elektrik /// BOJLER /// KALORIFER /// ELINDA - TERMO /// FRIGORIFER /// FRIZA /// KUMORA ( frigo te pijeve alkoolike dhe jo alkoolike) /// AP...