NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion - prizren

Emri: peshorja
Mobil: 37744309404
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Kompania PESHOJA www.peshoja-ks.com eshte kompani e cila mirret me:

Shitje
Montim
Certifikim
Kalibrim dhe,
Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike.

Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe eshte kompani e Autorizuar nga IMLK-ja per Kryerjen e puneve te Cekura me lart.

Per Gjdo Kerkese apo Informat ju lutem kontaktoni:
044309404
049309404
www.peshoja-ks.com
[email protected]
[email protected]

Referencat:
Pikat Doganore Kosove
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte ne Kosove & Shqiperi
Depot e Naftes (AL Petrol, Hib, etj)
etj.PESHORE ELEKTRONIKE "Esit" perfaqesues i autorizuar ekskluziv me garancion deri me 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks.com
facebook.com/peshoja

Ju Faleminderit per Mirkuptim...

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Servis Per Lavatriqe, Enëlarëse, Shporet El....
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 29/04/2019

  Servis "BARDHI" Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave, Instalime Elektrike... Të gjitha riparimet kryhen me profesionalizëm të lartë ne shtëpitë tuaja... Vala : 044/174-432 Viber : +3834417...

 • SKENDI-SERVIS
  SKENDI-SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 10/08/2017

  Bejme instalime, montime, riparime elektrike dhe shitje te pjeseve rezerve per tekniken e bardhe. Na kontaktoni mos ngurroni do te mbeteni te kenaqur me korrektesin dhe sherbimin tone. Ju faleminderin per besimin tuaj.

 • Paisje shtepiake elektrike
  Paisje shtepiake elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 15/06/2017

  Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.