Paisje shtepiake elektrike - Prishtinë

Emri: Skenda
Telefon: 049715303
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 15/06/2017

Të ngjashme

 • Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Teknik e bardhë/Elektronist - Podujev - 16/05/2016

  Bëjmë shitjen e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave montus dhe jo montus frizave,shporetave,elektrik, furrave,pllakave montuse me 6 muaj garancion te ardhura nga europa... Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave,f...

 • Elektricist Gjakove
  Elektricist Gjakove
  Teknik e bardhë/Elektronist - Gjakove - 08/07/2015

  Shesim dhe bejme montimin e klimave dhe ripari po ashtu bejme bushjen

 • Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 13/05/2015

  Servis per aparate elektrike si dhe instalime elektrike mirmbajtje te rrjeteve elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike 045 672 085