Service elektro - prishtine

Emri: Elektro-Nushi
Mobil: 045672085
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Servis elektro :Instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalus, servisim te aparateve te amvisnis, montim bojlerve, llusterve, lidhje ne shtylla elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Elektro & Frigo Servis '' EFS''
  Elektro & Frigo Servis '' EFS''
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 13/02/2015

  Përshkrim i sendit SERVISIM DHE MIREMBAJTJE TE TE GJITHA LLOJEVE TE : /// LAVATRIQE /// ENELARSE /// SHPORET elektrik /// BOJLER /// KALORIFER /// ELINDA - TERMO /// FRIGORIFER /// FRIZA /// KUMORA ( frigo te pijeve alkoolike dhe jo alkoolike) /// AP...

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 11/02/2015

  ELEKTRO SERVIS:- BANI::- KRYEN KTO SHERBIME:INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJE TE RRJETIT ELEKTRIK SERVISIM TE APARATEVE TE ANVISNIS MONTIMIN EBOJLERVE LLUSTERVE NDRIQIME PRIVATE E PUBLIKE SI DHE SHUM SHERBIME TJERA ELEKTRIKE JU MIRPRESIM 044 30 86 45 : ...

 • NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 11/02/2015

  Kompania PESHOJA www.peshoja-ks.com eshte kompani e cila mirret me: Shitje Montim Certifikim Kalibrim dhe, Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike. Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe e...