SKENDI-SERVIS - prizren

Emri: Skender Bytyqi
Mobil: +38649218707
 • Vendndodhja: Lagja E Qet, prizren, Kosova

Bejme instalime, montime, riparime elektrike dhe shitje te pjeseve rezerve per tekniken e bardhe.
Na kontaktoni mos ngurroni do te mbeteni te kenaqur me korrektesin dhe sherbimin tone. Ju faleminderin per besimin tuaj.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Nuk punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 4 të vlerësuar
Skender Bytyqi
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 10/08/2017 Modifikuar më: 16/08/2017

Të ngjashme

 • Paisje shtepiake elektrike
  Paisje shtepiake elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 15/06/2017

  Mbajme paisje shtepiake elektrike te reja me shumic dhe pakic po ashtu merremi me rregullimin e defekteve te mundshme te tyre ne tere Prishtinen.

 • Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Teknik e bardhë/Elektronist - Podujev - 16/05/2016

  Bëjmë shitjen e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave montus dhe jo montus frizave,shporetave,elektrik, furrave,pllakave montuse me 6 muaj garancion te ardhura nga europa... Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave,f...

 • Elektricist Gjakove
  Elektricist Gjakove
  Teknik e bardhë/Elektronist - Gjakove - 08/07/2015

  Shesim dhe bejme montimin e klimave dhe ripari po ashtu bejme bushjen