Bëjmë Riparimin e Televizoreve - Ferizaj

Emri: Kadri
Telefon: 044 985 801
 • Vendndodhja: Ferizaj, Kosova

Bejme Riparimin e te gjitha llojeve te televizoreve dhe gjithqka qe ka te bej me elektronik . Tel: 044 985 801 Qendra TV Serivis - Babush i ri TV Servis - Satelit, resiver, motor.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  TV/Radio - lipjan - 17/02/2015

  Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, DJ MUZIK ME DJ PROFESIONIST ne kët profesion *** Posedojm reportar mjaft te bukur per atsmofere...

 • Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  TV/Radio - prishtine - 11/02/2015

  Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme. www.facebook.com/StudioCreativePro Qmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se p...

 • Montim ,Shpije , Abonim
  Montim ,Shpije , Abonim
  TV/Radio - shtime - 11/02/2015

  Bejme shitjen e resiverave si : Amiko mini HD , Amiko micro HD , Wizard Class HD , Tring HD , Fly Box HD nga Digitalb , Next HD , IPTV etj.. Bejme Montim profesional me tradit 30 vjeqare , Sat me LNB 2 deri ne 5 qe jan aktiv Si dhe bejme abonim te dr...