Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh - prishtine

Emri: Creative Pro Studio
Mobil: : 044544788
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme.

www.facebook.com/StudioCreativePro

Qmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se per qfar ahengu apo sherbime behet fjale. Mund ta kontaktoni grupin tone ne numrat e tel. 044/544-788 ose 049/544-787 (Viber, Tango, WhatsApp).

Ne mbajme pergjegjesi per punen dhe jemi te hapur per klientin, shembujt tone mund ti shihni edhe ne www.facebook.com/StudioCreativePro si dhe mundemi pa problem te takohemi per te treguar per punen tone me ne detaje.

- Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD.
- Fotografi me aparat nga marka Nikon.
- Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
- Print foto
- Foto Albume te kualitetit shume te larte.
- Surle dhe Tupana.
- Katallogun me 280 lloje te ftesave me dizajnet me te mira ne Kosove si dhe ftesa PUNIM DORE per Fejesen, Martesen, Synetin apo ahengun tuaj.

Si dhe shume e shume sherbime te tjera. Thjesht, thirrni ne numrat tone te telefonit dhe ne ju informojme me gjeresisht per punen dhe sherbimet tona.

Ju lutemi mos na kopjoni reklamen tone, siq keni ber deri me tani, me respekt Creative Pro Studio.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015 Modifikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Fotograf Dasmash
  Fotograf Dasmash
  TV/Radio - - 24/12/2016

  Fotograf me shumë vite përvojë duke punuar në prodhime mediale dhe televizione. Fusha ime e punës është e përfshirë në film, dasma, fotografi per martesa dhe reklama televizive. Për më shumë vizitoni http://www.clirimuskana.com/sq Fotograf Kreativ Fo...

 • Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  TV/Radio - Ferizaj - 13/05/2015

  Bejme Riparimin e te gjitha llojeve te televizoreve dhe gjithqka qe ka te bej me elektronik . Tel: 044 985 801 Qendra TV Serivis - Babush i ri TV Servis - Satelit, resiver, motor.

 • DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  TV/Radio - lipjan - 17/02/2015

  Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, DJ MUZIK ME DJ PROFESIONIST ne kët profesion *** Posedojm reportar mjaft te bukur per atsmofere...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.