DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443 - lipjan

Emri: LENDRITI
Mobil: 045/592 443
 • Vendndodhja: lipjan, Kosova

Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, DJ MUZIK ME DJ PROFESIONIST ne kët profesion *** Posedojm reportar mjaft te bukur per atsmoferen e dasmes apo qfardo ahengu ,, , ***** TENDAT JON ME DIMENZIONE TE NDRYSHME ,p,sh,4x8,, ,,5 x 10 dhe 6x12,te gjitha jon me ndriqim , PER KET SEZON ofrojm te gjitha DEKORIMET dhe ZBUKURIMIN E VETURAVE APO RESTORANTEVE tuaja ME QMIME TE VOLITSHME TEL 045 592 443, gjindemi te varrezat e deshmorve ne ferizaj keni parking te mjaftushem per veturen tuaj,
POSEDOJM EDHE TAVOLINA TE DRUNIT SHUM TE MIRA PER QDO AHENG TUAJIN

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Fotograf Dasmash
  Fotograf Dasmash
  TV/Radio - - 24/12/2016

  Fotograf me shumë vite përvojë duke punuar në prodhime mediale dhe televizione. Fusha ime e punës është e përfshirë në film, dasma, fotografi per martesa dhe reklama televizive. Për më shumë vizitoni http://www.clirimuskana.com/sq Fotograf Kreativ Fo...

 • Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  TV/Radio - Ferizaj - 13/05/2015

  Bejme Riparimin e te gjitha llojeve te televizoreve dhe gjithqka qe ka te bej me elektronik . Tel: 044 985 801 Qendra TV Serivis - Babush i ri TV Servis - Satelit, resiver, motor.

 • Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  TV/Radio - prishtine - 11/02/2015

  Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme. www.facebook.com/StudioCreativePro Qmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se p...