Fotograf Dasmash -

Emri: Clirim Uskana
 • Vendndodhja: Kosova

Fotograf me shumë vite përvojë duke punuar në prodhime mediale dhe televizione. Fusha ime e punës është e përfshirë në film, dasma, fotografi per martesa dhe reklama televizive.

Për më shumë vizitoni http://www.clirimuskana.com/sq

Fotograf Kreativ
Fotograf per Dasma
Fotograf Dasmash

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Clirim Uskana
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 24/12/2016 Modifikuar më: 19/09/2017

Të ngjashme

 • Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  TV/Radio - Ferizaj - 13/05/2015

  Bejme Riparimin e te gjitha llojeve te televizoreve dhe gjithqka qe ka te bej me elektronik . Tel: 044 985 801 Qendra TV Serivis - Babush i ri TV Servis - Satelit, resiver, motor.

 • DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  TV/Radio - lipjan - 17/02/2015

  Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, DJ MUZIK ME DJ PROFESIONIST ne kët profesion *** Posedojm reportar mjaft te bukur per atsmofere...

 • Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  Creative Pro Studio Xhirime - Fotografi - Montazh
  TV/Radio - prishtine - 11/02/2015

  Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme. www.facebook.com/StudioCreativePro Qmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se p...