Montim ,Shpije , Abonim - shtime

Emri: Digital-SEFA
Mobil: 044261410
 • Vendndodhja: shtime, Kosova

Bejme shitjen e resiverave si : Amiko mini HD , Amiko micro HD , Wizard Class HD , Tring HD , Fly Box HD nga Digitalb , Next HD , IPTV etj..
Bejme Montim profesional me tradit 30 vjeqare , Sat me LNB 2 deri ne 5 qe jan aktiv
Si dhe bejme abonim te dreambox me nje cilesi dhe stabilizim te lart
Gjindemi ne rr : "Anton Qeta " perball stacionit te policis
Per Klient serioz kontaktoni :
044 570 330 , 044261410
Email : [email protected]
Skype : Qendrim Latifi
Facebook : Digital SEFA (faqe)
Viber : +37744261410

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Fotograf Dasmash
  Fotograf Dasmash
  TV/Radio - - 24/12/2016

  Fotograf me shumë vite përvojë duke punuar në prodhime mediale dhe televizione. Fusha ime e punës është e përfshirë në film, dasma, fotografi per martesa dhe reklama televizive. Për më shumë vizitoni http://www.clirimuskana.com/sq Fotograf Kreativ Fo...

 • Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  Bëjmë Riparimin e Televizoreve
  TV/Radio - Ferizaj - 13/05/2015

  Bejme Riparimin e te gjitha llojeve te televizoreve dhe gjithqka qe ka te bej me elektronik . Tel: 044 985 801 Qendra TV Serivis - Babush i ri TV Servis - Satelit, resiver, motor.

 • DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  DJ MUZIK DHE TENDA 045,592 443
  TV/Radio - lipjan - 17/02/2015

  Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, DJ MUZIK ME DJ PROFESIONIST ne kët profesion *** Posedojm reportar mjaft te bukur per atsmofere...