+377 44 640 816 - ferizaj

Emri: Fabrika Shpendi
Mobil: 044299441
 • Vendndodhja: ferizaj, Kosova

PUNOJM, TENDA DIELLI KLASIKE PER RESTAURANTE,KOPSHTE,BALKONE ETJ.
NJE ANESORE DHE DY ANESORE ME NGJYRA DHE DIMENSIONE SIPAS KERKESES SUAJ.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • bejme regullimin e veturave per ndarsma
  bejme regullimin e veturave per ndarsma
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 17/02/2015

  bejme regullimin e veturave per ndarsma syneti fejese etj sipas modelit ju qe deshireoni prizren

 • akvarium
  akvarium
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 13/02/2015

  punojme akvarjume sipas porosis dhe sipas dimenzioneve qe ju deshironi Akvarjume per zyre Akvarjume per hotel resorant Akvarjume per shtepi akvarjum plazma ne mure Akvarjum edhe ne komode plazma kemi edhe peshqi per akvarjume edhe pajisjet tjera

 • PERDE ZEBRA
  PERDE ZEBRA
  Arkitekt/Dekorues - prishtine - 11/02/2015

  PUNIM SIPAS PROSIS PERDE ROLLO ZEBRA PERDE SRTORE ROLLE PERDJA ZEBER SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DILELLI SI DHE ESHTE SHUM DEKOR I BUKUR ESHTE NE MOD BOTRORE PUNOIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI VENECIANE TE ALUMINIT VENECIANE TE DRURIT PERDE...