akvarium - prizren

Emri: akuariumi
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

punojme akvarjume sipas porosis dhe sipas dimenzioneve qe ju deshironi
Akvarjume per zyre Akvarjume per hotel resorant Akvarjume per shtepi
akvarjum plazma ne mure Akvarjum edhe ne komode plazma kemi edhe peshqi per akvarjume edhe pajisjet tjera

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/02/2015

Të ngjashme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 08/07/2016

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 26/09/2015

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme Qmimi sipas marrveshjes Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://w...

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Arkitekt/Dekorues - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mrendshme kryesisht, e kom kryer shkollen per ndertimtari fazen e dyte, poashtu kam punuar ne zvicer dhe ne angli kom experience afro20 vite, punoj keto pune; moler, pllaka,knauf, glet, murator, llaminat, tapeta, silikone...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.