bejme regullimin e veturave per ndarsma - prizren

Emri: can hasan
Mobil: 044216893
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

bejme regullimin e veturave per ndarsma syneti fejese etj sipas modelit ju qe deshireoni prizren

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • akvarium
  akvarium
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 13/02/2015

  punojme akvarjume sipas porosis dhe sipas dimenzioneve qe ju deshironi Akvarjume per zyre Akvarjume per hotel resorant Akvarjume per shtepi akvarjum plazma ne mure Akvarjum edhe ne komode plazma kemi edhe peshqi per akvarjume edhe pajisjet tjera

 • PERDE ZEBRA
  PERDE ZEBRA
  Arkitekt/Dekorues - prishtine - 11/02/2015

  PUNIM SIPAS PROSIS PERDE ROLLO ZEBRA PERDE SRTORE ROLLE PERDJA ZEBER SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DILELLI SI DHE ESHTE SHUM DEKOR I BUKUR ESHTE NE MOD BOTRORE PUNOIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI VENECIANE TE ALUMINIT VENECIANE TE DRURIT PERDE...

 • Dekore me Ballona
  Dekore me Ballona
  Arkitekt/Dekorues - peje - 11/02/2015

  Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj . Çdo Çift e ka nje ëndërr për ditën e tyre të dasmës. Ata duan që ajo të jetë e bukur dhe e përsosur, ashtu si në ëndrrat e tyre. Por, kur ajo në fakt bëhet një realitet, planifi...