Dekore me Ballona - peje

Emri: fati
Mobil: 044226541
 • Vendndodhja: peje, Kosova

Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj .
Çdo Çift e ka nje ëndërr për ditën e tyre të dasmës.
Ata duan që ajo të jetë e bukur dhe e përsosur, ashtu si në ëndrrat e tyre.
Por, kur ajo në fakt bëhet një realitet, planifikimi dhe stresi mund të rrënojnë këtë ëndërr që e kishin dikur.
Kjo është arsyeja pse shumë çifte vendosin të punësojnë një projektues profesional martese.
Per me shume informata mund te merrni ne Fati-m Ballona ne facebook

Te ne mund te sigurohen edhe tendat me qera, Dj si dhe Kuzhinier dhe Kamarier.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 08/07/2016

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 26/09/2015

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme Qmimi sipas marrveshjes Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://w...

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Arkitekt/Dekorues - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mrendshme kryesisht, e kom kryer shkollen per ndertimtari fazen e dyte, poashtu kam punuar ne zvicer dhe ne angli kom experience afro20 vite, punoj keto pune; moler, pllaka,knauf, glet, murator, llaminat, tapeta, silikone...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.