Gur Dekorativ - Prizren

Emri: Naim
Telefon: +37744153646
Mobil: +37744153646
 • Vendndodhja: Prizren, Prizren, Kosova

Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV
Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme
Qmimi sipas marrveshjes
Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://www.facebook.com/Guridekori

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 26/09/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Arkitekt/Dekorues - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mrendshme kryesisht, e kom kryer shkollen per ndertimtari fazen e dyte, poashtu kam punuar ne zvicer dhe ne angli kom experience afro20 vite, punoj keto pune; moler, pllaka,knauf, glet, murator, llaminat, tapeta, silikone...

 • +377 44 640 816
  +377 44 640 816
  Arkitekt/Dekorues - ferizaj - 17/02/2015

  PUNOJM, TENDA DIELLI KLASIKE PER RESTAURANTE,KOPSHTE,BALKONE ETJ. NJE ANESORE DHE DY ANESORE ME NGJYRA DHE DIMENSIONE SIPAS KERKESES SUAJ.

 • bejme regullimin e veturave per ndarsma
  bejme regullimin e veturave per ndarsma
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 17/02/2015

  bejme regullimin e veturave per ndarsma syneti fejese etj sipas modelit ju qe deshireoni prizren