Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme - Mitrovicë

Emri: Mentor
Telefon: 044744720
Mobil: 049882044
 • Vendndodhja: Mitrovicë, Kosova

jom mjeshter i dekorimeve te mrendshme kryesisht, e kom kryer shkollen per ndertimtari fazen e dyte, poashtu kam punuar ne zvicer dhe ne angli kom experience afro20 vite, punoj keto pune; moler, pllaka,knauf, glet, murator, llaminat, tapeta, silikone te ndryshme, fasada te ndryshme, vendosi dyer te reja, dritare, riparime te ndryshme, therisni dhe binduni vet ,numri kontaktues;044744720 ose 049882044 ose ne viber0038649882044 ju falenderoj per mirkuptim.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • +377 44 640 816
  +377 44 640 816
  Arkitekt/Dekorues - ferizaj - 17/02/2015

  PUNOJM, TENDA DIELLI KLASIKE PER RESTAURANTE,KOPSHTE,BALKONE ETJ. NJE ANESORE DHE DY ANESORE ME NGJYRA DHE DIMENSIONE SIPAS KERKESES SUAJ.

 • bejme regullimin e veturave per ndarsma
  bejme regullimin e veturave per ndarsma
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 17/02/2015

  bejme regullimin e veturave per ndarsma syneti fejese etj sipas modelit ju qe deshireoni prizren

 • akvarium
  akvarium
  Arkitekt/Dekorues - prizren - 13/02/2015

  punojme akvarjume sipas porosis dhe sipas dimenzioneve qe ju deshironi Akvarjume per zyre Akvarjume per hotel resorant Akvarjume per shtepi akvarjum plazma ne mure Akvarjum edhe ne komode plazma kemi edhe peshqi per akvarjume edhe pajisjet tjera