PERDE ZEBRA - prishtine

Emri: PERDE ZEBRA
Mobil: 044 10 00 35
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

PUNIM SIPAS PROSIS PERDE ROLLO ZEBRA PERDE SRTORE ROLLE PERDJA ZEBER SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DILELLI SI DHE ESHTE SHUM DEKOR I BUKUR ESHTE NE MOD BOTRORE PUNOIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI VENECIANE TE ALUMINIT VENECIANE TE DRURIT PERDE TRAK SHRIT DYER HARMONIK TE PLASTIKES KEMI OFERTA SPECIALE NE GARANTOIM PER PUNET TONA DHE KUALITETIN JU MIRPRESIM 044 100 035 +VIBER OSE 049 114 635

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 2 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 08/07/2016

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme

 • Gur Dekorativ
  Gur Dekorativ
  Arkitekt/Dekorues - Prizren - 26/09/2015

  Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme Qmimi sipas marrveshjes Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : https://w...

 • Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Mjeshter i dekorimeve te mbrendshme
  Arkitekt/Dekorues - Mitrovicë - 13/05/2015

  jom mjeshter i dekorimeve te mrendshme kryesisht, e kom kryer shkollen per ndertimtari fazen e dyte, poashtu kam punuar ne zvicer dhe ne angli kom experience afro20 vite, punoj keto pune; moler, pllaka,knauf, glet, murator, llaminat, tapeta, silikone...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.