Bejme Instalime elektrike - Gjilan

Emri: Gani
Mobil: 049-43-44-77
 • Vendndodhja: Gjilan, Kosova

Bejme Instalime elektrike

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 20/04/2016 Modifikuar më: 30/09/2016

Të ngjashme

 • Trajner i elektromekanikes
  Trajner i elektromekanikes
  Elektricist - Prizren - 11/03/2016

  Kryejme te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere. duke filluar nga instalimi elektrik, frigorifer dhe kondicioner, aparatet pjekese dhe zierese, aparatet larese dhe pastruese, etj.

 • Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektricist - Gjilan - 10/10/2015

  Elektro&Hidro Instalus "Luli" kryen shërbimet e rrjetit instalues dhe atyre riparues të:Rrymës,Ujit,Kanalizimit dhe montimin e sanitarisë.

 • elektro hidro instalues kaci
  elektro hidro instalues kaci
  Elektricist - gjilan - 06/07/2015

  Punojm rrymen ujin sanitarin kanalizimin drenazhen si dhe punojm edhe aspiratorin qendror ne mund tna xheni nr 044 543 529 emri kastriot