Elektrist profesional - Gjilan

Emri: Ilir Alidemi
 • Vendndodhja: Gjilan, Kosova

Bëjmë instalime elektrike profesionale me sistemet më të avansuara duke kryer te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere sic jane:
-instalime elektrike si dhe mirembajte
-renovime ne objektin tuaj sipas deshires etj.

Numri kontaktues:
+38649794500 (viber)

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Ilir Alidemi
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 19/01/2018

Të ngjashme

 • Elektro Instalues
  Elektro Instalues
  Elektricist - Lipjan - 07/01/2018

  Bèjm instalime elektrike 045623148

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Elektricist - Prishtin - 19/11/2017

  sherbimet. : Mirmbajtje Servisime Montime Riparime etj 044 308 645 045 672 085

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Elektricist - Prishtin - 19/11/2017

  Sherbimet Instalime elektrike Mirmbajtje Montime Servisime te teknikes bardh Riparime etj 045 672 085

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.