Elektro Andi - Viti

Emri: Elektro Andi
Telefon: 044353679
 • Vendndodhja: Viti, Kosova

Bëjm Instalimin e Rrymes Me Standarde Dhe Cilsi Jashtzakonisht Te Mir Punojm Prefekt Dhe Me Prevoj Shum Vjeqare Ju Mir Presim Jemi Serioz Dhe Bejm Punen Te Suksesëshme Ju Falemnderit Per Mirkuptim Ju Mir Presim Te Na Lajmroni

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Elektro City
  Elektro City
  Elektricist - Prishtinë - 13/05/2015

  Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin,...

 • NTP Elektro Ersoni
  NTP Elektro Ersoni
  Elektricist - Gjilan - 13/05/2015

  Mirmbajtje dhe instalime elektrike me sitemet me te avansuara Për informata më të hollsishme na kontaktoni ne keta numra 044 / 75 75 36 049 / 75 75 22

 • Mjeshter i insttalimit elektrik
  Mjeshter i insttalimit elektrik
  Elektricist - Mitrovicë - 13/05/2015

  Pershendetje jam kujtimi mjeshter i instalimit elektrik nese ju duhet qe te instaloni rrymen diku qoft ne shtepin tuaj te re apo ne banes apo kudo qe keni nevoi me kontaktoni punoi me qmime te volitshme dhe me mjete modrne gjithashtu bej dhe instalim...