Elektro City - Prishtinë

Emri: Elektro City
Telefon: 045 341 241
 • Vendndodhja: Prishtinë, Kosova

Elektro City Prishtine


Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.

Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.

Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.

Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin

Ju ofrojm këto sherbime
* Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
* Riparojm dhe instalojm të gjitha paisjet e amvisris
* Montimi dhe servisimi i gjeneratorëve deri 1000 KvA
* Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqmeve publike private
* Ekipet tona posedojn aparaturen moderne te detektimit te kabllove nentoksore
* Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare

Intervenimet ne cdo kohë

Tel 045 341 241
Email - [email protected]

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 3 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • NTP Elektro Ersoni
  NTP Elektro Ersoni
  Elektricist - Gjilan - 13/05/2015

  Mirmbajtje dhe instalime elektrike me sitemet me te avansuara Për informata më të hollsishme na kontaktoni ne keta numra 044 / 75 75 36 049 / 75 75 22

 • Mjeshter i insttalimit elektrik
  Mjeshter i insttalimit elektrik
  Elektricist - Mitrovicë - 13/05/2015

  Pershendetje jam kujtimi mjeshter i instalimit elektrik nese ju duhet qe te instaloni rrymen diku qoft ne shtepin tuaj te re apo ne banes apo kudo qe keni nevoi me kontaktoni punoi me qmime te volitshme dhe me mjete modrne gjithashtu bej dhe instalim...

 • Energjetik e Pergjitshme
  Energjetik e Pergjitshme
  Elektricist - Gjilan - 01/03/2015

  Instalues Elektrik