elektro hidro instalues kaci - gjilan

Emri: kastriot
Telefon: 044 543 529
Mobil: 044 543 529
 • Vendndodhja: Llashtic, gjilan, Kosova

Punojm rrymen ujin sanitarin kanalizimin drenazhen si dhe punojm edhe aspiratorin qendror ne mund tna xheni nr 044 543 529 emri kastriot

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 06/07/2015

Të ngjashme

 • Elektro Andi
  Elektro Andi
  Elektricist - Viti - 13/05/2015

  Bëjm Instalimin e Rrymes Me Standarde Dhe Cilsi Jashtzakonisht Te Mir Punojm Prefekt Dhe Me Prevoj Shum Vjeqare Ju Mir Presim Jemi Serioz Dhe Bejm Punen Te Suksesëshme Ju Falemnderit Per Mirkuptim Ju Mir Presim Te Na Lajmroni

 • Elektro City
  Elektro City
  Elektricist - Prishtinë - 13/05/2015

  Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin,...

 • NTP Elektro Ersoni
  NTP Elektro Ersoni
  Elektricist - Gjilan - 13/05/2015

  Mirmbajtje dhe instalime elektrike me sitemet me te avansuara Për informata më të hollsishme na kontaktoni ne keta numra 044 / 75 75 36 049 / 75 75 22