Elektro Hidro Instalues "LULI" - Gjilan

Emri: Lulzim Selishta
Mobil: +377 44 445 660
 • Vendndodhja: Gjilan, Kosova

Elektro&Hidro Instalus "Luli" kryen shërbimet e rrjetit instalues dhe atyre riparues të:Rrymës,Ujit,Kanalizimit dhe montimin e sanitarisë.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Lulzim Selishta
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 10/10/2015 Modifikuar më: 17/01/2016

Të ngjashme

 • elektro hidro instalues kaci
  elektro hidro instalues kaci
  Elektricist - gjilan - 06/07/2015

  Punojm rrymen ujin sanitarin kanalizimin drenazhen si dhe punojm edhe aspiratorin qendror ne mund tna xheni nr 044 543 529 emri kastriot

 • Elektro Andi
  Elektro Andi
  Elektricist - Viti - 13/05/2015

  Bëjm Instalimin e Rrymes Me Standarde Dhe Cilsi Jashtzakonisht Te Mir Punojm Prefekt Dhe Me Prevoj Shum Vjeqare Ju Mir Presim Jemi Serioz Dhe Bejm Punen Te Suksesëshme Ju Falemnderit Per Mirkuptim Ju Mir Presim Te Na Lajmroni

 • Elektro City
  Elektro City
  Elektricist - Prishtinë - 13/05/2015

  Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin,...