Elektro Instalues - Lipjan

Emri: Endriti
Telefon: 045623148
Mobil: 045623148
 • Vendndodhja: Lipjan, Lipjan, Kosova

Bèjm instalime elektrike 045623148

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 07/01/2018 Modifikuar më: 16/02/2018

Të ngjashme

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Elektricist - Prishtin - 19/11/2017

  sherbimet. : Mirmbajtje Servisime Montime Riparime etj 044 308 645 045 672 085

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Elektricist - Prishtin - 19/11/2017

  Sherbimet Instalime elektrike Mirmbajtje Montime Servisime te teknikes bardh Riparime etj 045 672 085

 • Bejme Instalime elektrike
  Bejme Instalime elektrike
  Elektricist - Gjilan - 20/04/2016

  Bejme Instalime elektrike

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.