Elektro servis - Prishtin

Emri: nushi
Telefon: 044 308 645
Mobil: 045 672 085
 • Vendndodhja: Qender, Prishtin, Kosova

Sherbime elektrike
Te gjitha llojet
Montime
Servisime
Mirmbajtje
044 308 645::045 672 085

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
nushi
nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 25/01/2018 Modifikuar më: 22/02/2018

Të ngjashme

 • Elektrist profesional
  Elektrist profesional
  Elektricist - Gjilan - 19/01/2018

  Bëjmë instalime elektrike profesionale me sistemet më të avansuara duke kryer te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere sic jane: -instalime elektrike si dhe mirembajte -renovime ne objektin tuaj sipas deshires etj. Numri kontaktues: +3864979450...

 • Elektro Instalues
  Elektro Instalues
  Elektricist - Lipjan - 07/01/2018

  Bèjm instalime elektrike 045623148

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Elektricist - Prishtin - 19/11/2017

  sherbimet. : Mirmbajtje Servisime Montime Riparime etj 044 308 645 045 672 085

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.