Energjetik e Pergjitshme - Gjilan

Emri: Ardian Shabani
Mobil: 00377 45 544 805
 • Vendndodhja: Gjilan, Gjilan , Kosova

Instalues Elektrik

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 01/03/2015

Të ngjashme

 • Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja
  Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja
  Elektricist - prizren - 17/02/2015

  kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja ja vlen te thirrni punojm edhe me kompenzim

 • instalim te rymes
  instalim te rymes
  Elektricist - prizren - 12/02/2015

  punoj instalimin erymes neper shtepi lokale banesa etj ne menyre profisionale po ashtu edhe mire mbajm

 • Elektro-instalues Kushtrimi
  Elektro-instalues Kushtrimi
  Elektricist - Viti - 10/02/2015

  Bëjmë instalime elektrike profesionale me standarde italiane. -Instalime civiile dhe -Instalime industriale.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.