Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja - prizren

Emri: xheti
Mobil: 044 324 553
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja ja vlen te thirrni punojm edhe me kompenzim

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • instalim te rymes
  instalim te rymes
  Elektricist - prizren - 12/02/2015

  punoj instalimin erymes neper shtepi lokale banesa etj ne menyre profisionale po ashtu edhe mire mbajm

 • Elektro-instalues Kushtrimi
  Elektro-instalues Kushtrimi
  Elektricist - Viti - 10/02/2015

  Bëjmë instalime elektrike profesionale me standarde italiane. -Instalime civiile dhe -Instalime industriale.

 • Elektro instalues Delta Elektrik
  Elektro instalues Delta Elektrik
  Elektricist - Gjakovë - 10/02/2015

  Ndermarrja punuese ''Delta Elektrik''kryen keto sherbime:Instalime Elektike,Riparime dhe mirmbajtje,si dhe instalime elektrike me enërgji solare.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.