Mjeshter i insttalimit elektrik - Mitrovicë

Emri: Kujtim
Telefon: 049882323
  • Vendndodhja: Mitrovicë, Kosova

Pershendetje jam kujtimi mjeshter i instalimit elektrik nese ju duhet qe te instaloni rrymen diku qoft ne shtepin tuaj te re apo ne banes apo kudo qe keni nevoi me kontaktoni punoi me qmime te volitshme dhe me mjete modrne gjithashtu bej dhe instalimet elektrike ne shtepi te vjetra, ata te cilet kan shtepi te vjetra dhe instalim te vjeter dhe deshiroi qe ta vendosin instalimin e ri duke mos shkaktuar thyrje te mureve te tepruara un posedoi makinen qe e hap vetem kanalin per vendosje te kabllove duke mos shkaktuar thyrje te tepruar te murit gjithashtu garantoi per punen qe bej faleminderit per mirkuptim ju mirpres.

tags:Mjeshter i intstalimit elektrik

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme