NTP Elektro Ersoni - Gjilan

Emri: Elektro Ersoni
Telefon: 044 75 75 36
 • Vendndodhja: Gjilan, Kosova

Mirmbajtje dhe instalime elektrike me sitemet me te avansuara
Për informata më të hollsishme na kontaktoni ne keta numra
044 / 75 75 36
049 / 75 75 22

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Mjeshter i insttalimit elektrik
  Mjeshter i insttalimit elektrik
  Elektricist - Mitrovicë - 13/05/2015

  Pershendetje jam kujtimi mjeshter i instalimit elektrik nese ju duhet qe te instaloni rrymen diku qoft ne shtepin tuaj te re apo ne banes apo kudo qe keni nevoi me kontaktoni punoi me qmime te volitshme dhe me mjete modrne gjithashtu bej dhe instalim...

 • Energjetik e Pergjitshme
  Energjetik e Pergjitshme
  Elektricist - Gjilan - 01/03/2015

  Instalues Elektrik

 • Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja
  Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja
  Elektricist - prizren - 17/02/2015

  kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja ja vlen te thirrni punojm edhe me kompenzim