Trajner i elektromekanikes - Prizren

Emri: Skënder
Mobil: +38649218707
 • Vendndodhja: Bazhdarhane, Prizren, Kosova

Kryejme te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere. duke filluar nga instalimi elektrik, frigorifer dhe kondicioner, aparatet pjekese dhe zierese, aparatet larese dhe pastruese, etj.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Nuk punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 5 të vlerësuar
Publikuar më: 11/03/2016 Modifikuar më: 16/03/2016

Të ngjashme

 • Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektricist - Gjilan - 10/10/2015

  Elektro&Hidro Instalus "Luli" kryen shërbimet e rrjetit instalues dhe atyre riparues të:Rrymës,Ujit,Kanalizimit dhe montimin e sanitarisë.

 • elektro hidro instalues kaci
  elektro hidro instalues kaci
  Elektricist - gjilan - 06/07/2015

  Punojm rrymen ujin sanitarin kanalizimin drenazhen si dhe punojm edhe aspiratorin qendror ne mund tna xheni nr 044 543 529 emri kastriot

 • Elektro Andi
  Elektro Andi
  Elektricist - Viti - 13/05/2015

  Bëjm Instalimin e Rrymes Me Standarde Dhe Cilsi Jashtzakonisht Te Mir Punojm Prefekt Dhe Me Prevoj Shum Vjeqare Ju Mir Presim Jemi Serioz Dhe Bejm Punen Te Suksesëshme Ju Falemnderit Per Mirkuptim Ju Mir Presim Te Na Lajmroni